Apģērbu interneta veikals

Kad un kāpēc savu darbību uzsāka apģērbu interneta veikals KleitasTev

Mūsdienu cilvēks ir diezgan aizņemta un ar darbiem noslogota būtne. Reizēm kādam var šķist, ka nepietiek laika, lai izdarītu pat vienkāršas un pašsaprotamas darbības. Piemēram, satikt draugus, aiziet uz kino vai vienkārši aiziet iepirkties. Par laimi ir 21. gadsimts, kurā tehnoloģijas ir radītas, lai palīdzētu cilvēkam ikdienas darbos. Kino vietā mēs filmas ar interneta starpniecību varam noskatīties jebkurā mums ērtā laikā mūsu datorā. Tieši tā pat mēs varam nemocīt sevi ar domām par īpaša laika atvēlēšanu iepirkšanās tūrēm. Mūsdienās ērti un vienkārši var iepirkties dažādos interneta veikalos.

Apģērbu interneta veikals kleitastev.com ir radies 2014. gadā un piedāvā apģērbus jebkurai dzīves situācijai. Neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams klasisks kostīms darbam, kārdinoša kleita ballītei, vai par ērtu un sportisku apģērbu nedēļas nogalei. Šāda veikala priekšrocība ir tā, ka ikviens var iepirkties neizejot no savām mājām vai darbavietas. Tomēr nebūtu pareizi uzskatīt, ka šī interneta veikala mērķis ir tikai pārdot. Veikala veidotāji vēlas, lai sievietes sajustos vēl skaistākas ne tikai svētku reizēs, kad mugurā tiek vilktas vislabākās un augumam atbilstošākās drēbes, bet arī ikdienā. Tieši tāpēc šajā interneta veikalā var iegādāties apģērbu, kas lieliski paspilgtinās sievietes auguma skaistumu ne tikai svētku brīžos, bet arī ikdienā.

Mūsu klienti

Katrs klients ir nozīmīgs un svarīgs. Apģērbu interneta veikalā kleitastev.com klienta labklājība un apmierinātība ar pirkumu ir prioritāte. Šeit ir svarīgi, lai klients justos apmierināts ne tikai ar iegādāto produktu, bet arī ar servisu kopumā. Bet patiesībā, klientam nemaz nav jāsatraucas, ka kaut kas varētu noiet greizi. Šajā veikalā strādā tikai vislabākie darbinieki, kas parūpējas par katru klientu. Sievietes ir daiļas, gudras un savā ziņā pat unikālas būtnes. Tieši tāpēc kleitastev.com par savu mērķauditoriju ir izvēlējies tieši daiļā dzimuma pārstāves. Tā vien šķiet, ka sievietēm jau šūpulī ir ielikta vēlme skaisti rotāties, apģērbties un censties izskatīties pēc iespējas labāk. Laikam tāpēc veikali ir pilni ar visdažādākā veida apģērbu piedāvājumu tieši sievietēm. Arī šajā interneta apģērbu veikalā sievietes var izvēlēties sev tīkamāko apģērbu no piedāvātā klāsta, kas ir diezgan iespaidīgs.

Izdevīgas cenas

Protams, klientiem arī nav jāsatraucas, ka iepirkšanās šajā veikalā varētu ievērojami patukšot maciņa saturu. Šeit ikviens var atrast savam maciņa biezumam atbilstošu apģērba cenu. Turklāt, bieži vien klienti tiek aplaimoti ar ievērojamām atlaidēm. Piemēram, sadarbībā ar cherry.lv un perkamkopa.lv ir pieejamas pastāvīgas atlaides līdz pat 50% no pirkuma summas.

Lai arī kleitastev.com ir izveidojies pavisam nesen, tomēr tas nedomā apstāties savā attīstībā. Plāni attiecībā uz tālāko darbību ir samērā lieli. Protams, visu atklāt un pastāstīt nav iespējams un tikai tālākais laiks rādīs, cik tālu šis interneta veikals attīstīsies un cik lielu auditoriju iekaros.