Piegāde

 Piegāde Latvijā 

PASŪTĪJUMIEM VIRS 100 Euro BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJAS TERITORIJĀ.

 

 Piegādes veids  Cena   Apmaksas veids  Piegādes laiks
Piegāde uz Omniva (Latvija) 2,50 Euro Priekšapmaksa uz  bankas kontu 3 darba dienu laikā pēc rēķina saņemšanas uz jūsu e-pasta adresi, izmantojot internetbanku vai bankas filiāli. 1-2 darba dienas pēc rēķina apmaksas.
Piegāde uz Omniva (Lietuva, Igaunija) 4,50 Euro  Priekšapmaksa uz  bankas kontu 3 darba dienu laikā pēc rēķina saņemšanas uz jūsu e-pasta adresi, izmantojot internetbanku vai bankas filiāli. 2-3 darba dienas pēc rēķina apmaksas.

 

Saņemšana ar kurjeru 5,90 Euro  Priekšapmaksa uz  bankas kontu 3 darba dienu laikā pēc rēķina saņemšanas uz jūsu e-pasta adresi, izmantojot internetbanku vai bankas filiāli.       1-2 dienas pēc rēķina apmaksas.
Latvijas Pasts  3.50 Euro  Priekšapmaksa uz  bankas kontu 3 darba dienu laikā pēc rēķina saņemšanas uz jūsu e-pasta adresi, izmantojot internetbanku vai bankas filiāli. 3-4 darba dienas pēc rēķina apmaksas.

 Piegāde Uz Ārvalstīm 

Piegādes veids  Cena  Apmaksas veids   Piegādes laiks
Piegāde uz Eiropas Savienības dalībvalstīm ar VAS “Latvijas Pasts” Jautājiet pa e-pastu Priekšapmaksa uz  bankas kontu 3 darba dienu laikā pēc rēķina saņemšanas uz jūsu e-pasta adresi, izmantojot internetbanku vai bankas filiāli.  7-14 dienas pēc rēķina apmaksas.
Piegāde ārpus Eiropas Savienības dalībvalstīm ar VAS “Latvijas Pasts”  Jautājiet pa e-pastu Priekšapmaksa uz  bankas kontu 3 darba dienu laikā pēc rēķina saņemšanas uz jūsu e-pasta adresi, izmantojot internetbanku vai bankas filiāli. 7-14 dienas pēc rēķina apmaksas.

 

 Piegāde uz Omniva  pakomātu – Euro 2,50

 

Aizmirsti par stāvēšanu garās rindās pasta nodaļā! Lielisks veids, kā izņemt KleitasTev pasūtījumus, dodoties uz kādu no tirdzniecības centriem , kur atrodams Omniva pakomāts. Vairāk informācijas par Omniva pakomātiem Jūs varat lasīt te: www.omniva.lv/privats/adreses

Untitled

Lai saņemtu savu sūtījumu Omniva pakomātā rīkojieties sekojoši:
1.Izvēlies piegādes veidu Omniva
2.Noformējot pasūtījumu, izvēlaties tā saņemšanu sev tuvākajā Omniva pakomāta adresē
3.Tiklīdz Jūsu sūtījums būs ievietots Omniva pakomāta nodalījumā, Jūs saņemsiet īsziņu ar kodu savā mobilajā tālrunī, ierodaties tirdzniecības centrā un ievadiet saņemto kodu Omniva pakomāta ekrānā
Atvēroties nodalījumam, saņemat savu sūtījumu!
Omniva pakomātu adrešu saraksts ir apskatāms te: www.omniva.lv/privats/adreses

 

- Atvērts 24 stundas diennaktī
- Labas atrašanās vietas un ērta piekļuve
- Sūtījuma saņemšana tikai 15 sekundēs
- 38 sūtījumu saņemšanas vietas Latvijā un vairāk nekā 100 visā Baltijā
- Internetā izsekojams sūtīšanas ceļš

 Piegāde pa pastu ( VAS “Latvijas Pasts”) – Euro 3.50  

Preces tiek nosūtītas pa pastu uz pircēja norādīto adresi 24 stundu laikā pēc rēķina apmaksas. Kad prece ir nodota nosūtīšanai, Jums tiks nosūtīts apstiprinājums uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Parasti paciņa adresātu ar VAS “Latvijas Pasts” sasniedz 3-4 darba dienu laikā, skaitot no izsūtīšanas brīža. Lūdzu, izņemiet savu pasūtījumu cik ātri iespējams pēc pasta aicinājuma saņemšanas, jo pasta nodaļa sūtījumu bez maksas uzglabā tikai 10 dienas.

 

 

Leave a Reply