Viena no 2016.gada pavasara modes tendencēm apģērbā – platas līnijas

Šī gada pavasara modes tendence – dažādu krāsu un platuma līnijas. Drosmīgas, biezas, dažādu slāņu līnijas lieliski iederēsies šī pavasara grafiskajā pasakā. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka tās vizuāli var gan padarīt tievāku, gan apaļāku, tādēļ izvēlies savu apģērbu apdomīgi.

   Kurā brīdī kāda no modes tendencēm kļūst par neatņemamu stila sastāvdaļu? Ikviens stils un modes detaļa, kura atkārtojas gadu no gada, ir sākusies kā kādas sezonas īpašā modes aktualitāte. Un tikai ar laiku šī tendence var izpelnīties nosaukumu jeb statusu “modē vienmēr”, līdzīgi kā ir noticis ar “Mazo Melno Kokteiļkleitu”. Un tieši tas pats attiecas arī uz strīpainu apģērbu. Ja vien ievēro mērenību, ar to neaizšausi greizi.

   Kā kādreiz ir teikusi slavenā modes dizainere un daudzu sieviešu stila ikona Koko Šanele: “Mode aiziet, bet stils paliek”.

   Labākā daļa strīpainā apģērbā – tas tiešām piestāv un der visam. Tu vari ģērbties vienā un tajā pašā strīpainajā blūzē vai T-kleklā vairākas dienas pēc kārtas, pievelkot klāt to dažādām biksēm un svārkiem, un izmantojot aksesuārus, un katru dienu izskatīties savādāk.

   Lūk ieteikums kā izvēlēties sev piemērotākās līnijas: Sievietēm, kuras var lepoties ar ļoti sievišķīgām un mazliet apaļām formām, apģērbā nevajadzētu izvēlēties horizontālas līnijas, jo tās vizuāli paplatina. Gandrīz pretējs rezultāts būs, ja izvēlēsieties vertikālas līnijas, jo tās padara ķermeni garāku un slaidāku. Taču atceries, vienmēr vislabākais ir zelta vidusceļš, tādēļ strīpainu apģērbu izvēlies kā interesantu stila odziņu, lai gala iznākumā neizskaties pēc zebras.

[gallery columns="2" link="file" ids="18912,18920,18914,18918,18922,18924,18916"]
Back to blog