Preču atgriešana

Nosacījumi atgriežamajai precei:

1.Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu un birku – pretējā gadījumā preces atgriešana var tikt atteikta.

2.Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta.

3.Saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļas nosacījumiem "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", tādēļ KLEITASTEV.COM patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

4.Veselības un higiēnas apsvērumi - tādas preces iegāde, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ. Tātad, sieviešu apakšveļu, apakškreklus, peldkostīmi, zeķubikses, zeķes, puszeķes, naktskleitiņas, pidžamas, krūšturus, jostas, korsetes, apakšveļu un līdzīgus izstrādājumus nevar atgriezt vai mainīt veselības aizsardzības vai higiēnas iemeslu dēļ. Preci varat atgriezt veikalā Kleitas Tev, Lāčplēša ielā 37 klātienē vai sūtot ar kurjeru. Ja sūtat ar kurjeru, kontaktpersonas tel.nr. 26234842